ASTROLOGIE  – KARMICKÁ NUMEROLOGIE – TAROTOVÉ KARTY

Kdybych znala význam svého data narození, daleko lépe bych využila všech příležitostí a nenadělala bych tolik chyb v životě… Ale právě tyto chyby nás posouvají dál.

O MNĚ

Už jako malá jsem cítila, že je něco mezi nebem a zemí, ale nevěnovala jsem tomu pozornost.

Dětství jsem prožila hezky a díky menším nedostatkům jsem vyšla do světa o to silnější.

Až když jsem dvakrát potratila, donutilo mě to více pátrat, proč se věci tak dějí. Začala jsem žít duchovním životem, navštěvovala jsem různé léčitele a pracovala na sobě. Narodila se mi vysněná dcera, moc hodné miminko a já byla spokojená doma na mateřské, ale sama. Protože jsme měli hypotéku, manžel musel být na mezinárodní kamionové dopravě, což obnášelo, že domů jezdil velmi zřídka, abychom finančně všechno utáhli. A tak jsem si myslela, že budeme žít do konce života.

Přišla na svět druhá dcera a ta nám přišla ukázat, že je něco špatně. Narodila se s atopickým ekzémem.

Jako malé miminko se škrabala do krve a já nevěděla jak jí pomoci, takže začala další etapa navštěvování léčitelů a hledání proč se tak děje.

Po obdržení informace, že žiji více ROZUMEM než INTUICÍ A CITEM, mi to všechno došlo a začala jsem si vědomě srovnávat  ROZUM = INTUICE, CIT.

Pak mi přišla do cesty nabídka paní EVIČKY MATULOVÉ na kurz karmické numerologie. 

Byla jsem nadšená a cítila jsem, že se na kurz musím přihlásit. Jenomže na mateřské, kde vzít peníze na takový kurz. Má intuice byla natolik silná, že jsem věděla, že to nějak udělat musím.

Slova Evičky Matulové, že budu lidem říkat, jak to mají ve svých datumech a jak jim to bude sedět, bude naprosto dokonalé a že každý, kdo projde kurzem, je do roka úplně jiným člověkem, se opravdu vyplnilo.

Hned po kurzu ekzém dokonale zmizel a já si začala řešit další a další situace a můžu se posouvat dál. Díky studiu astrologie, karmické numerologie a tarotu vím, jaké situace musím vyřešit v tomto životě. Neztrácím čas na věcech, které řešit nemám a s láskou a pokorou si plním svůj plán, jak si to  má duše přála, než vstoupila do tohoto života. Přestože člověk má určité karmické úkoly z minulých životů, je potřeba situaci přijmout, pochopit a jít tou pozitivní cestou.

Každé číslo, každá planeta má dvě polohy – POZITIVNÍ A NEGATIVNÍ. Záleží na Vás, kterou cestou půjdete.